Vitajte vo svete naších predstáv o dokonalej reprodukcii.

High-End v reprodukovanom zvuku je u audiofilov považovaný za absolútny vrchol reprodukovanej hudby. Zariadením tejto triedy získavate nielen nekompromisnú kvalitu hudobnej reprodukcie, ale zároveň aj výraz životného štýlu, či svojho statusu. Výrobok tu reprezentuje nielen technickú dokonalosť, ale aj vkus svojho majiteľa podobne ako Jaguar, Rolex, či Armani.
Nám nestačí, že výrobky spĺňajú tie najnáročnejšie technické kritériá a audiofilské požiadavky. Našou ambíciou je vniesť do Vášho života a posluchového priestoru atmosféru, ktorá bude vystihovať práve Vás – Vaše estetické cítenie, Vaše nároky na zvuk a Vašu predstavu pohodlia posluchu.

Dohodnite si návštevu našej posluchovej miestnosti, kde si môžete v pohodlí a pokoji vypočuť hudbu tak, ako si my predstavujeme, že má hudba znieť v optimálnych podmienkach. Či je špičková, alebo sa Vám páči ste ohodnotili už na mnohých výstavách High End.

Za priazeň Vám Ďakujeme.

Naša spoločnosť je zároveň obchodným zastúpením svetovo uznávaných značiek NAIM, KRAUTWIRE a WBT pre Slovensko. Od 1.12.2015 je v našich priestoroch aj zastúpenie českého výrobcu AQ a Pro-Ject s najširšou ponukou gramofónov, ktoré sú hitom kvalitného revitalizovaného analógového zdroja zvukového signálu.